Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Trenčíne oznamuje, že v dňoch 16.10. až 18.10. 2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Fakultná nemocnica v Trenčíne.

Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Novom Meste nad Váhom oznamuje, že dňa 16.10.2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Nemocnica s poliklinikou v Novom Meste nad Váhom, MUDr. Plesník.
Flaky na penise i predkozke
 • Tomáš
  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, na žaludi penisa sa mi asi pred mesiacom aj pol spravili dve také červené miesta (flaky)... Prestal som používať gél pri umývaní penisu a oplachoval ho len vlažnou vodou.. Asi o dva týždne pozdejšie, som pri stiahnutí predkožky spozoroval na nej dve červene plochy... Na dotyk sú hladké a príde mi to ako podráždená koža alebo alergie. Avšak pre istotu si už šiesty deň mastím tieto miesta Canestenom, aby som vylúčil plesne a pod. Avšak bez zmeny. Po natretí a vstrebani masti tie miesta o maly kusok zosvetleju, avsak po umyti je to to iste. Viete mi poradiť čo ďalej ? Mam prestať s Canestenom ? Moze ist o podráždenú pokožku alebo alergicku reakciu v tychto miestach ? Čo mi viete odporucit nato ? O pohlavnu chorobu ist nemoze nakolko som sex este nemal.
  • Roman Sokol
   pošlite foto , RS
 • miloslav
  tomaš
 • Peter
  Dobrý deň, mám úplne rovnaký problém už asi mesiac a postupoval som skito rovnako ako pán čo založil tému.. Canesten, ani harmanček mi nezaberá a už si neviem dať rady... Možem poslať aj fotografiu. Ďakujem
  • Roman Sokol
   Pekný deň , pokojne pošlite foto , skúsime Vám pomôcť nadiaľku
Napíšte otázku