Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Trenčíne oznamuje, že v dňoch 16.10. až 18.10. 2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Fakultná nemocnica v Trenčíne.

Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Novom Meste nad Váhom oznamuje, že dňa 16.10.2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Nemocnica s poliklinikou v Novom Meste nad Váhom, MUDr. Plesník.
Bolesť
 • tomas
  Dobrý deň, pred týždňom ma pri sedení alebo ležaní začal bolieť penis, keď som sa ho dotkol postupne ma začali bolieť semenníky, keď chodím je to v poriadku, viete mi poradiť čo na to ? Ďakujem pekne
 • Rado
  Dobrý deň pán doktor. Minulý týždeň v stredu som v Košiciach podstúpil vazektomiu, operácia prebehla bez komplikácií. Ale jednu stranu semenníkov mám strašne opuchnutú, obväz, ktorým mám ranu prelepenými, mi už 2 dni preteká a mám neskutočne bolesti, neviem ani chodiť. Včera som bol na kontrole a pán doktor mi povedal, že mám zápal, že je to bežné a dal mi antibiotiká s tým, nech prídem o týždeň na kontrolu znovu. Môžem vás poprosiť o váš názor, lebo keď čítam recenzie vašich pacientov, tak ten priebeh rekonvalescie bol úplne bez komplikácií. Ďakujem.
  • Roman Sokol
   Na našom pracovisku podávame preventívne proti zápalu antibiotiká na dva dni , komplikácie sa vyskytujú , ale sú veľmi zriedkavé , RS
Napíšte otázku