Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Trenčíne oznamuje, že v dňoch 16.10. až 18.10. 2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Fakultná nemocnica v Trenčíne.

Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Novom Meste nad Váhom oznamuje, že dňa 16.10.2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Nemocnica s poliklinikou v Novom Meste nad Váhom, MUDr. Plesník.
angiokeratoma of the scrotum
  • jan.sobcak@centrum.sk
    takto znela moja diagnoza od urologa. Mám to už asi 10 rokov. Je to vraj podľa neho diagnoza pre cievneho doktora, nie pre urologa. Obraciam sa predsa s dôverou na vás, pán doktor,lebo som mal u vás robenú obriezku a som spokojný. Na povrchových cievkach mieška sa mi tvoria mnohopočetné asi 1-2 mm bobuľky s krvnými zrazeninami. Zvyknú postupne tvrdnúť a pod vplyvom trenia pri chôdzi odpadnúť. Vtedy to miestečko po odtrhnutej zrazenine navonok krváca. Ináč ma to vôbec nebolí. Pán doktor, čítal som kdesi, že sa to rieši aj laserom. Neviete mi poradiť lekára, ktorý má skúsenosti s riešením uvedenej diagnózy, najmä s eventuálnym laserovým odstraňovaním týchto cievok a angiomov? Vy to asi nerobíte? S vďakou- jan sobcak
Napíšte otázku