Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Trenčíne oznamuje, že v dňoch 16.10. až 18.10. 2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Fakultná nemocnica v Trenčíne.

Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Novom Meste nad Váhom oznamuje, že dňa 16.10.2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Nemocnica s poliklinikou v Novom Meste nad Váhom, MUDr. Plesník.
Bolest v pravom boku
  • Adriana Oravcova
    Dobry den prajem. Moja mama (69 rokov) sa viac ako 6 mesiacov stazuje na neustalu bolest v pravom boku (chrbta) pod rebrami. Je mozne ze bolest sposobuje nejake ochorenie obliciek? Chcem sa spytat ci je mozne u vas absolvovat vysetrenie aj bez lekarskeho odporucania, nakolko mama u obvodnej lekarky uz viackrat chcela aby ju poslala bud na ct alebo mr vysetrenie ale to nechce nejako pani doktorka pocut a da jej novalgin od bolesti alebo homeopatika. Mama je pritom diabetik a hypertonik a tato neustala bolest jej zdravotny stav nijako nezlepsuje. Ak by bolo mozne u vas absolvovat vysetrenie rada by som vedela akym sposobom by som ju u vas mohla objednat a za aky poplatok. Dakujem za skoru odpoved
    • Roman Sokol
      neviem prečo , ale až teraz sa mi zobrazil tento príspevok... budeme musieť nejako upraviť a nastaviť fóra
Napíšte otázku