Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Trenčíne oznamuje, že v dňoch 16.10. až 18.10. 2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Fakultná nemocnica v Trenčíne.

Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Novom Meste nad Váhom oznamuje, že dňa 16.10.2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Nemocnica s poliklinikou v Novom Meste nad Váhom, MUDr. Plesník.
Vyrážky na penise
  • Peťo
    Dobrý deň, na penise sa mi pred niekoľkými mesiacmi objavili 3 malé vyrážky, ktoré nebolia, neštípu a nemám ani problém s močením. Nerozširujú sa no ani nemiznú. Pohlavný styk som mal vždy s ochranou. Čo by to mohlo byť?
  • Dano
    Zdravim ,už pred par tyzdnami sa mi začali robit na žaludi a predkožke take male vyrazky ,červene fleky a v strede zaluda aj take vrasky ,tie vrasky mam stale počas normalneho stavu a pri stoporenom stave sa mi ukazuju tiez .Kúpil som si Canesten a mastim si to na postihnute miesta už asi 7 dni ,ale stale to nemizne a ani sa to niako nezlepsuje ,mám ten Canesten užívať aj naďalej ? Alebo už by mali byt viditelne zlepsenia ? Prosim o odpoved.
Napíšte otázku