Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Trenčíne oznamuje, že v dňoch 16.10. až 18.10. 2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Fakultná nemocnica v Trenčíne.

Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Novom Meste nad Váhom oznamuje, že dňa 16.10.2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Nemocnica s poliklinikou v Novom Meste nad Váhom, MUDr. Plesník.
výrastok na žaludi penisu
  • Fero
    Dobrý deň, som ochrnutý od pása nadol.Asi pred mesiacom som mal výtok z penisu, pripomínalo mi to hnis, trvalo to asi 3 týždne. Mám vývod z močového mechúra - epicistostómiu. Spomínal som to urológovi, nevenoval tomu zvýšenú pozornosť, keďže to prestalo. Teraz sa mi objavil zo spodku žaluďa útvar podobný väčšej fazuli, ako taký malý nafúknutý balón priemeru 1cm, je to mäkké na dotyk, nevyzerá, že by tam bola voda. Je to zrastené s koncom predkožky. Prosím o vysvetlenie. Ďakujem.
    • Roman Sokol
      ide pravdepodobne o zápal, je to stav ktorý musí riešiť Váš urológ , obráťte sa na neho . Výtok je takisto prejav zápalu , pravdepodobne išlo o hnis , RS
Napíšte otázku