Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Trenčíne oznamuje, že v dňoch 16.10. až 18.10. 2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Fakultná nemocnica v Trenčíne.

Privátna urologická ambulancia a RS BROS v Novom Meste nad Váhom oznamuje, že dňa 16.10.2019 sa nebude ordinovať. Akútne prípady ošetrí Nemocnica s poliklinikou v Novom Meste nad Váhom, MUDr. Plesník.
Vazektomia
 • Rado
  Dobrý deň, som diabetik a zdá sa mi že mám Fimozu v minulosti som mával opakovane mikózu, ale odkedy som začal nosiť predkožku stiahnutú pod žaľuď tak je to ok. Chcel by som sa spýtať či je možné spraviť na jen krát Obriezku a Vazektomiu. Ďakujem za odpoveď.
 • PB
  Dobry den, rad by som sa podakoval vsetkym pracovnikom vasej ordinacie za velmi profesionalny pristup. Som velmi rad, ze som sa rozhodol absolvovat vazektomiu prave u vas. Mozem potvrdit uplne bezproblemovy priebeh zakroku, vyborne zvladnute operacne ako aj ludsky. Nasledujuce dni presne podla popisu na webe alebo v obdrzanej dokumentacii. Mozem vrele doporucit vsetkym, ktori vahaju a spekuluju ci to spravit alebo nie. Je to ta najlepsia ochrana, idealna pre muza ako aj zenu.
  • Roman Sokol
   Dobrý deň, váš príspevok nás veľmi potešil. Pozitívne reakcie od spokojných pacientov sú výsledkom, o ktorý sa snažíme zakaždým.
Napíšte otázku