Privátna urologická ambulancia si Vám s hrdosťou dovoľuje oznámiť, že sa stala členom prestížnej spoločnosti SCRS (Society for Clinical Research Sites).

Liečba pomocou rázovej vlny ESWT – ED

Prinášame vám najmodernejšiu metódu liečby erekcie rázovou vlnou. Ide o bezpečnú, pohodlnú a účinnú liečbu erektilnej dysfunkcie. Metóda je bezbolestná a neinvazívna.

Liečba erektilnej dysfunkcie rázovou vlnou je oficiálne schválená metóda Európskou urologickou spoločnosťou.

Ako to funguje?

Používame prístroj najnovšej generácie od nemeckej renomovanej firmy Richard Wolf GmbH PiezoWave2. Na rozdiel od starších generácií prístrojov PiezoWave2 využíva piezoelektrické rázové vlny, ktoré využívajú priamu fokusáciu – dokážeme s veľkou presnosťou zasiahnuť cieľové tkanivá.

Účinok rázovej vlny podporuje v tkanivách penisu biologické samoregeneračné procesy. Pôsobenie rázových vĺn má komplexný účinok na bunkový rast, tvorbu proteínov, rastových faktorov, ovplyvňovanie génov v bunkách atď. Vplýva na zvýšenie prietoku krvi a novotvorbu ciev, čo je kľúčový jav pre liečbu porúch erekcie.

Prístroj PiezoWave2 od firmy Richard Wolf GmbH využíva unikátnu technológiu pre liečbu erekcie piezo rázovou vlnou s lineárnou fokusáciou, čím sa zásadne odlišuje od konkurenčných prístrojov. Umožňuje aplikovať rázové vlny rovnomerne na väčšiu plochu do presne definovanej hĺbky tkaniva. Konvenčné prístroje používajú aplikáciu rázovej vlny do menšej plochy, čo sa prejavuje najmä nižším efektom liečby.

Ako dlho trvá liečba?

Rázová vlna sa aplikuje 1x týždenne 4x po sebe, teda celková dĺžka liečby je 1 mesiac a realizuje sa ambulantne.

Liečba nie je hradená zo zdravotného poistenia.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.