Privátna urologická ambulancia si Vám s hrdosťou dovoľuje oznámiť, že sa stala členom prestížnej spoločnosti SCRS (Society for Clinical Research Sites).

Prostata » Zväčšenie prostaty

Roman Sokol
Roman Sokol 15. 03. 2015 - 13:31
V liečbe a diagnostike postupujeme podľa najnovších trendov
 
Miroslav
Miroslav 17. 03. 2015 - 13:59
doporučujete užívanie lieku Prostenal ? alebo Prostamol uno ?
 
Roman Sokol
Roman Sokol 20. 12. 2015 - 09:09
pôvodný príspevok (od Miroslav):
doporučujete užívanie lieku Prostenal ? alebo Prostamol uno ?
Prostredná nie je liek, ide len o doplnok stravy a Prostamol uňho je liek , založený na rastlinách , teda ide o fytopreparát , podľa doporučení Európskej urologickej asociácie , sa tieto tzv.fytopreparaty nedoporučujú, RS
 
Ladislav Prandorfy
Ladislav Prandorfy 22. 05. 2018 - 09:32
Dňa 11.5.2018 som bol vo FN v Trnave operovaný na BHP metódou HoLEP (laserom). Teraz močím spontánne, ale pri močení pociťujem silné rezanie a pálenie na konci močovej rúry a v podbrušku. Hoci močím pomerne dobrým prúdom, po vymočení mám opätovné nutkanie sa vymočiť.Okrem toho na začiatku močenia (a niekedy aj na konci) najskôr vyjde trochu krvi, potom je moč čistý, mierne zakalený.Toto krvácanie sa objavuje tým pravdepodobnejšie, čím viac som na nohách, teda čím viac sa pohybujem. Ak väčšinu dňa preležím, krvácanie sa neobjavuje, ale spomínané rezanie pri močení aj bezprostredne po vymočení, áno. Dnes je desiaty deň po operácii - preto sa pýtam, je tento stav normálny, môžem časom očakávať zlepšenie, alebo sú to komplikácie, ktoré bude treba riešiť či už liekmi, alebo nedajbože reoperáciou. Pozn.: V kľude ani pri pohybe ma prostata nebolí.